Kurumsal

AIR-FAN

AIR-FAN HAVA TEKNİĞİ CİHAZLARI MAK. İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş., enerji, ısı ve hava teknikleri alanında hizmet sunan bir mühendislik firmasıdır.

2006‘dan Bugüne

Air-Fan Endüstriyel

Havalandırma Sistemleri

AIR-FAN HAVA TEKNİĞİ CİHAZLARI MAK. İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş., enerji, ısı ve hava teknikleri alanında hizmet sunan bir mühendislik firmasıdır. Sektördeki yolculuğu Mehmet Özkalalı tarafından 2006 yılında Kazan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 1200 m²’lik alanda kurularak başlamış olup, 2018 yılında artan kapasiteden dolayı çalışma alanı arttırmak amacı ile fabrikasını toplamda 7.000 m² alana sahip Başkent Organize Sanayi Bölgesine taşıyarak üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarını beklentilerin üzerinde karşılayan yüksek kalitedeki çözümleri uygun fiyatlarla üretip zamanında teslim etmek AIR-FAN A.Ş.’nin Kalite Politikasının en önemli hedefidir.

Genç, dinamik
Eğitimli kadro…

MİSYON

Genç, dinamik ve eğitimli kadrosuna önem vererek, öncelikle iş sağlığı-güveninden ve kalite politikasından ödün vermeden gelişen, kendini yenileyen ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen bir yaklaşımla yaptığı her işin en iyisini yapmak, üretim ve hizmetlerinde kaliteyi arttırarak ülkesinin ve bulunduğu çevrenin ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

VİZYON

Vizyonumuz; firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen firmalarından biri olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Yaptığımız işlerde değerlerimizi göz önünde
bulunduruyoruz.

Güvenilirlik

Yaptığımız her işte kalite ve güveni esas alırız.

Dürüstlük

Ahlaki değerlere sıkı sıkıya bağlıyız, her zaman dürüstlüğü ve şeffaflığı rehber ediniriz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir bir dünya için sorumluluklarımızın farkında olarak sadece bugün için değil gelecek için de çalışırız.

Yenilikçilik

Yenilikten korkmayız. Geleceğin enerji sistemlerini bugünden tasarlama gücünü, yeniliklere açık kurumsal vizyonumuzdan alırız.

Tecrübe

Araştırarak, inceleyerek edindiğimiz tecrübelerimizden aldığımız güç ile hizmet kalitemizi hep daha yükseğe taşırız. Gücümüz bilgi ve tecrübemizde.

Teknoloji

Gelişen teknolojiyi işimize araç edinerek sürekli alt yapımızı günceller ve her zaman bir adım önde olmayı hedefleriz.

KALİTEMİZİN BELGELERİ

Yaptığımız işlerde değerlerimizi göz önünde
bulunduruyoruz.