info@airfan.com.tr

(0312) 815-54-12

Air Fan

Bilgi ve Tecrübenin Birleşimi ....

Air Fan

Bilgi ve Tecrübenin Birleşimi ....

Air Fan

Bilgi ve Tecrübenin Birleşimi ....

AIR - FAN Hava Tekniği Cih. Mak. ve İnş. San. ve Tic. A.Ş.

Gücü , bilgi ve tecrübesinde ....

Endüstriyel Tip Radyal Vantilatörler

        Radyal vantilatörleri kısaca , akışkanın eksenel olarak girdiği ve radyal olarak terk ettiği tip fanlardır diyebiliriz. Radyal vantilatörler neredeyse endüstrinin her alanında kullanılmaktadır. Firmamız 30 yıla dayanan tecrübesi ile yurt içi ve dışında çalışan binlerce vantilatör imal etmiştir. Radyal vantilatörler genel olarak konfor tipi ve endüstriyel tipler olarak iki ayrı kulvarda düşünülebilir.

    Firmamız ENDÜSTRİYEL TİP RADYAL VANTİLATÖRLER imal etmektedir. Orta ve yüksek basınçlı fanlarımız debi ve basınç oranlarına bağlı olarak 30000 Pa basınç ve 1.000.000 m3/h debi kapasitelerine ulaşmaktadır. Günümüzde enerjinin önemini düşünürsek her alanda olduğu üzere fanlarda da verimlilik büyük önem arz etmektedir. Fanlarımız % 87 ye varan verimliliğe ulaşmaktadır. Bu değer dünyada üretilen aynı tip fanlar ile aynıdır.

        Vantilatörlerimiz kullanılacağı prosesin şartlarına göre çalışmak üzere 18 ayrı tipte üretilmektedir. Buna ilave olarak PARTÜKÜL VE LİFLİ MALZEME TAŞIMA için tasarlanmış 3 ayrı seri fanımız mevcuttur.